درباره ما

/درباره ما
درباره ما

سابقه گذشته شرکت عمران عصر آرا تا زمان تشکیل این مجموعه با این نام از آنجایی آغاز گردید که در ابتدا گروه فنی مهندسی طراحان برتر از سال ۱۳۸۲ با حضور جمعی از مهندسین و اساتید دانشگاهی فعالیت خود را در زمینه پروژه‌های مسکونی و ویلایی در کلان شهرهای تهران و کرج آغاز نمود.

این گروه تا سال ۱۳۹۰ به دستاوردهای بسیار چشمگیری در راستای اهداف خود رسید و پس از آن به منظور بسط فعالیت‌های خود با شرکت خطوط گستر ماکو با تخصص در فعالیت های طرح‌های مطالعاتی ، نقشه برداری و لوله گذاری گاز ، آب ، فاضلاب اقدام به همکاری نمود، که حاصل این همکاری گروه فنی مهندسی پی‌آر‌دو بود.

در ادامه این گروه موفق به اتمام پروژه‌های مسکونی ، اداری ، ویلایی ، تجاری در جای‌جای کشور و همچنین طرح مطالعاتی رودخانه زنگ‌بار(ماکو) و طرح‌های تفضیلی بنیاد مسکن ماکو نائل گشت.

پس از آن این مجموعه در سال ۱۳۹۵ جهت گسترش فعالیتهای خود و همکاری با شرکت‌های بین‌المللی همچون BSH  کشور آلمان و CFA کشور ترکیه اقدام به ایجاد شرکت مادر عمران عصر آرا با شماره ثبت ۵۱۷۱۱ در سازمان ثبت شرکت‌های ایران نمود.

ثمره تلاش‌های شرکت عمران عصر آرا تاکنون منجر به اتمام عملیات صفر تا صد معماری و دکوراسیون نمایندگی‌های فروش متعدد بوش کشور آلمان و یکسان سازی گالری‌های فروش در سراسر کشور ، ساخت دکورهای MDF  ، تولیدات فلزی سازه‌های روشنایی و ارسال و توزیع آن به سراسر کشور گشت.

شرکت عمران عصر آرا در راستای فعالیت حرفه ای خود در زمینه مهندسی عمران و معماری ، معماری داخلی و دکوراسیون تا کنون پروژه های موفقی را ارایه نموده است. شرکت عمران عصر آرا با بهره گیری از تیم طراحی – مهندسی حاذق و کارآزموده و مسلط به روش های نوین ، خلاقیت بالای هنری، علمی و نیز برخورداری از امکانات اجرایی توانسته فضاهایی گوناگون و شایسته ای را در پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و … ارائه دهد.